SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Біля університету Богомольця - акція через самогубство студентки з Туркменістану - 19.02.2018 12:50 — Новини Укрінформ
Біля університету Богомольця - акція через самогубство студентки з Туркменістану

Біля університету Богомольця - акція через самогубство студентки з Туркменістану

Фото
5595
Ukrinform
У Києві під Національним медичним університетом імені Богомольця проходить акція у зв'язку з самогубством студентки з Туркменистану Муккадас Насирлаєвої.

Учасники акції звинувачують керівництво університету у корупції, повідомляє "Громадське".

Зазначається, що Київська місцева прокуратура № 9 вже розпочала процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом доведення до самогубства студентки НМУ ім. Богомольця Муккадас Насирлаєвої з Туркменістану.

Зранку 19 лютого на сторінці медуніверситету опублікували повідомлення, що зникла студентка з Туркменістану Насирлаєва була відрахована з НМУ ім. Богомольця.

Читайте також: Трагедія на мосту Патона: поліція розслідує доведення до самогубства

Як повідомлялося, в Києві рятувальники шукають студентку з Туркменістану, яка стрибнула з мосту Патона. Починаючи з 17 лютого, столичні водолази проводять пошукові роботи.

Як повідомив адвокат, очільник діаспори туркменського народу Ровшанбек Розметов, студентка Національного медичного університету імені Богомольця, громадянка Туркменістану Насирлаєва стрибнула з мосту 30 січня, до цього її вважали зниклою безвісти. Розметов оприлюднив відео у Facebook, на якому, за його словами, можна відстежити шлях студентки до мосту Патона.

Акція через самогубство студентки біля університету Богомольця / Фото: Сірик Анатолій. Укрінформ


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-