У Києві за неприбраний сніг склали 350 протоколів підприємствам і бізнесу

У Києві за неприбраний сніг склали 350 протоколів підприємствам і бізнесу

Укрінформ
За останній місяць у Києві інспектори з благоустрою склали 350 протоколів про адміністративне правопорушення за неприбраний сніг.

Про це заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, повідомляє прес-служба Київміськдержадміністрації.

«Лише за останній місяць столичні інспектори склали 350 протоколів про адміністративне правопорушення, зокрема: за неприбраний сніг, необроблені посипковим матеріалом доріжки або неочищені від снігу покрівлі. І завдання міста - забезпечити прибирання за всіма напрямами», - наголосив Пантелеєв.

Він зауважив, що за прибирання автошляхів Києва відповідає комунальна корпорація «Київавтодор», за прибирання парків і скверів – комунальне об’єднання «Київзеленбуд», зупинки громадського транспорту та переходи, окрім інвестиційних, також прибираються зусиллями комунальних служб міста, близько половини дворів житлових будинків – районними керуючими компаніями тощо.

Читайте також: У КМДА зробили висновки з останнього снігопаду

"Однак існує низка територій – території біля маркетів, торгових та офісних центрів, аптек, банківських установ, – де прибирання зобов’язані виконувати власники та орендарі. Правила благоустрою, що діють у Києві, визначають, що всі власники або балансоутримувачі будівель, споруд, територій тощо зобов’язані забезпечити прибирання самостійно або укласти відповідні договори на утримання та прибирання. Прибирання виконується до лінії бортового каменю проїзної частини вулиць вздовж підприємств, установ, організацій. Також підприємства зобов’язані очищати дахи від снігу та криги, щоб уникнути травмування пішоходів або нанесення іншої шкоди», – зауважив Пантелеєв.

Він нагадав, що за невиконання вимог Правил благоустрою міста Києва передбачений штраф: для громадян до 1360 грн, для посадових і фізичних осіб – суб’єктів підприємницької діяльності – до 1700 грн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-