Київські маршрутки: перевірка вже "відсіяла" двох перевізників

Київські маршрутки: перевірка вже "відсіяла" двох перевізників

1822
Ukrinform
За результатами перевірок київських перевізників КМДА вирішило розірвати дві угоди через виявлені порушення.

Про це повідомляє прес-служба столичної мерії.

"Із двома перевізниками будемо розривати договори. За цей тиждень перевірок складено акти на 7 перевізників, у яких виявлено порушення. Проблема в тому, що перевізники зовсім не бояться покарання, адже штрафи, які наразі може виписати Укртрансбезпека і Нацполіція, невеликі – 200, 500 і 1000 гривень. Тому зараз вкрай необхідно внести зміни до законодавства, щоб посилити відповідальність перевізників за порушення вимог безпеки пасажирських перевезень", – зазначив директор департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Симонов.

Читайте також: У Києві позапланово перевіряють усіх маршрутників

Він нагадав, що позапланові перевірки перевізників, що обслуговують автобусні маршрути, які працюють у режимі маршрутного таксі, тривають із 9 листопада. За цей період перевірено 12 перевізників. У ході перевірок виявлено порушення та складено акти на маршрути №№ 201, 459, 421, 581, 464, 565, 518, 416.

Крім того, до перевірки нелегальних перевізників, які виходили на маршрути №№ 238, 412, 597, 501, 507 попри наказ департаменту транспортної інфраструктури про їх закриття, долучено управління державної служби боротьби з економічною злочинністю у м. Києві.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-