Столична служба зайнятості фіксує зменшення безробіття

Столична служба зайнятості фіксує зменшення безробіття

Укрінформ
У Київському міському центрі зайнятості (КМЦЗ) фіксують покращення на ринку праці. Зокрема, у столиці зростає кількість вакансій та зменшується чисельність безробітних.

Про це Укрінформ повідомили у столичній службі зайнятості.

"Станом на 1 листопада 2017 року, продовжується пошук роботи для 9,5 тис. безробітних громадян, що на 2,8 тис. менше порівняно з тим же періодом 2016 року, а в 2015 році цей показник був 16,9 тисяч, це свідчить про те, що безробіття в столиці зменшується", - повідомили у центрі зайнятості.

Зокрема, на 1 листопада 2017 року загальноміська база даних налічує 12,1 тис. вакансій у порівнянні з тим же періодом 2015 року ця цифра збільшилась на 7 тисяч. У 2016 році база вакансій столичної служби зайнятості налічувала 11,3 тисяч. 

За останніми даними Державної служби статистики України у  середньому за І півріччя 2017 року економічно активне населення міста Києва у віці 15-70 років становило 1 млн. 454,4 тис. осіб. Рівень економічної активності населення столиці до всього населення відповідного віку становив 66,2%.

Як повідомляє служба статистики, чисельність зайнятого населення у віці 15-70 років становила 1млн. 352,6 тис. осіб, рівень зайнятості населення - 61,6% (по Україні - 56,0%). 

Рівень безробіття, визначений за методологією Міжнародної організації праці (МОП), становив 7,0% до економічно активного населення у віці 15-70 років і столиця (після Харківської та Київської області) має найнижчий показник в державі (по Україні - 9,6%).

За інформацією КМЦЗ, у січні-жовтні 2017 року на обліку в службі зайнятості м. Києва перебувало 27,9 тис. безробітних громадян.

"В цілому на одне вільне робоче місце претендує 1 особа але незважаючи на незначне навантаження, існує дисбаланс  попиту та пропозиції робочої сили на ринку праці Києва, відчувається нестача вакансій для службовців - в середньому на 1 вакансію претендують 2 службовця, зокрема, у тих, хто займав керівні посади - 4 особи", - зазначили у центрі зайнятості.

Читайте також: Центр зайнятості створює банк резюме випускників вишів

Крім цього, протягом звітного періоду за направленням столичної служби зайнятості працевлаштувалися 11,9 тис. осіб з числа безробітних громадян та інших категорій осіб, які шукали роботу.

Зокрема, працевлаштовано 154 безробітних на нові робочі місця з наданням компенсації єдиного соціального внеску роботодавцям. Одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності отримала 101 особа.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-