Кличко: Німеччина дає Києву €180 тисяч євро на полігон у Підгірцях

Кличко: Німеччина дає Києву €180 тисяч євро на полігон у Підгірцях

756
Укрінформ
 Німеччина виділяє Києву €180 тисяч технічної допомоги для розробки техніко-економічного обґрунтування з підвищення безпеки експлуатації полігону твердих побутових відходів № 5 у Підгірцях.

Про це йшлося під час зустрічі мера Києва Віталія Кличка з делегацією федерального міністерства довкілля, охорони природи, будівництва та безпеки ядерних реакторів Німеччини на чолі з державним секретарем Ґунтером Адлером.

"Ми дуже вдячні німецькій стороні за допомогу, яку отримує Україна та Київ зокрема. Питання щодо підвищення безпеки використання полігону в Підгірцях назріло вже давно. І потребує негайного вирішення, щоб не дійшло до ситуації, в якій опинився цього року Львів", – наголосив міський голова.

Уряд Німеччини виділяє допомогу Києву у €180 тисяч, які використають для розробки техніко-економічного обґрунтування щодо підвищення безпеки експлуатації полігону ТПВ у Підгірцях.

У свою чергу Ґунтер Адлер підкреслив, що українська столиця та німецьке міністерство повинні знаходити нові напрями розвитку співпраці, щоб допомагати не лише киянам: "Наша співпраця має стати зразком для інших українських міст, яким ми готові допомагати та ділитися технологіями".

Читайте також: У Києві пропонують збудувати п’ять нових центрів поводження з відходами

Під час зустрічі сторони обговорили низку інших інфраструктурних проектів, перспективних для реалізації у Києві за допомоги федерального міністерства. Серед іншого, німецька сторона може надати Києву напрацьовану модель утеплення житлових будинків, що допоможе мешканцям суттєво економити на опаленні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-