Цими вихідними на Контрактовій площі заборонять рух транспорту - КМДА

Цими вихідними на Контрактовій площі заборонять рух транспорту - КМДА

Укрінформ
У Києві цими вихідними на Контрактовій площі та прилеглих вулицях заборонять рух транспорту у зв'язку з проведенням культурно-масового заходу «Фестиваль-відкриття Українсько-німецького року мов».

Про це поідомляє прес-служба КМДА.

"Нагадуємо, що з 12:00 9 вересня до 22:00 10 вересня буде заборонено рух транспорту на Контрактовій площі та прилеглих до неї вулицях: від перехрестя вулиць Межигірської та Спаської до перехрестя вулиць Петра Сагайдачного та Андріївської, а також на вул. Григорія Сковороди – від Контрактової площі до перетину з вул. Волоською", - йдеться у повідомленні.

Окрім того, з 6:00 8 вересня до 12:00 9 вересня та з 22:00 10 вересня до 18:00 11 вересня закривається рух транспорту на Контрактовій площі – на ділянці від вул. Іллінської до вул. Г. Сковороди, а також на вул. Іллінській – на ділянці від Контрактової площі до вул. Братської. Такі зміни внесено на період монтажу та демонтажу конструкцій і обладнання для проведення зазначеного заходу.

У роботу маршрутів наземного пасажирського транспорту загального користування, що курсує зазначеними вулицями, також буде внесено зміни.

Читайте також: У КПІ проведуть японську чайну церемонію

Зазначається, що заборона руху, пов’язана з проведенням культурно-масового заходу «Фестиваль-відкриття Українсько-німецького року мов», діятиме відповідно до підписаного розпорядження КМДА № 1033.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-