У Києві проходить парад військ

У Києві проходить парад військ

Фото
Укрінформ
У Києві на Хрещатику і Майдані Незалежності - Парад військ із нагоди 26-ї річниці незалежності України.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

В урочистих заходах з нагоди святкування беруть участь близько 4,5 тисяч військовослужбовців представників Збройних сил України, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, співробітників Національної поліції України. В пішому марші прийматимуть участь близько 3100 осіб і ще півтисячі - учасники військових оркестрів.

Група прапороносців у новій церемоніальній формі вперше вийдуть із прапором Першого Українського козацького полку імені Богдана Хмельницького, який у 1917 році брав участь у параді на вулиці Хрещатик. На параді також пронесуть бойовий прапор Третьої Залізної стрілецької дивізії Армії УНР.

Парад військ у Києві. Фото Михайло Марків, Володимир Тарасов / Укрінформ

Близько 10 підрозділів з різних країн (Великої Британії, Грузії, Канади, Литви, Молдови, Польщі, США, а також знаменні групи Латвії, Румунії, Естонії), 9 із яких — члени Північноатлантичного Альянсу також братимуть участь у параді. На урочистості запрошені закордонні партнери, представники оборонних відомств і 11 делегацій Міністерств оборони країн-партнерів (Грузії, Литви, Латвії, Молдови, Польщі, Румунії, Туреччини, Чорногорії, Естонії, США та Великої Британії).

Читайте також: День Незалежності. У кожної нації має бути свій Дюнкерк

Зведений духовий оркестр виконає запорізький марш для урочистих військових подій, написаний композитором Миколою Лисенком, який використовувала Армія Української Народної Республіки.

Під час військового параду військовослужбовці Збройних Сил України продемонструють оновлені зразки форми одягу для роти Почесної варти.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-