У Києві створили гігантський лабіринт у формі мапи України

У Києві створили гігантський лабіринт у формі мапи України

Фото
7266
Ukrinform
Лабіринт - 225 метрів завширшки та 200 метрів завдовжки. Це новий вітчизняний рекорд

Повідомляє 5 канал.

Лабіринт - 225 метрів завширшки та 200 метрів завдовжки, а от стежки простягаються на понад півтора кілометра. Це новий вітчизняний рекорд - найбільше зображення карти України у кукурудзяному полі.

"Сьогодні ми зареєстрували новий рекорд, а саме - найбільше зображення карти України у кукурудзяному полі. Тим паче, що вирізане у формі лабіринту. Нам приємно повідомити, що ці параметри є найбільшими в Україні, а саме - кукурудзяне поле розміром 225 метрів на 200", - зазначає керівник Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова.

У п'ятницю в лабіринті столичного агропарку для відвідувачів розробили квест. Потрібно було відшукати відповіді на запитання, які розташовані у різних точках лабіринту - їх загалом 26. Учасники квесту мають розгадати усі загадки і скласти ключове слово. Спеціально для малюків організатори створили дитячий лабіринт із казковими героями.

"Наша головна фішка - це саме квест у кукурудзяному лабіринті. Цього року ми створили аж два лабіринти: один із них - для дорослих, який виконаний у формі карти України з питаннями які стосуються України. Я певний, що багатьом буде цікаво дізнатися деякі факти про Україну, які вони до цього не знали", - переконаний актор проекту Анатолій Циркун.

Читайте також: Трюк "бочка": новий кросовер Jaguar потрапив до Книги рекордів Гіннесса

Загалом на території розташовано понад три десятки локацій для активного відпочинку. Працюватиме він до жовтня щовихідних та на свята. Вхід для дітей зростом до 1,20 м - безплатний, для дорослих - 100 гривень.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-