На Русанівському каналі до липня запрацюють 12 фонтанів

На Русанівському каналі до липня запрацюють 12 фонтанів

1242
Ukrinform
Завершальна, третя черга світломузичних фонтанів запрацює на Русанівському каналі вже до кінця червня. Всього запрацюють дванадцять фонтанів.

Про це заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, повідомляє прес-служба міської влади.

"Минулого року збудовано та запущено дві черги, а саме: 8 світломузичних фонтанів, а незабаром відбудеться запуск третьої і вже завершальної черги фонтанів на Русанівці, що працюватимуть згідно з графіком уже працюючих фонтанів. У результаті, зовсім скоро всі 12 водограїв запустять свої музичні, різнокольорові струмені у небо", - зауважив Пантелеєв.

За його словами, у 2016 році розроблений проект трьох черг на будівництво фонтанів у акваторії Русанівського каналу, кожна з яких включає 4 фонтани. Минулого року виконана друга черга та вже протягом поточного року – здійснені роботи.

Висота усіх 12 елементів буде 30 метрів, вони матимуть вечірнє підсвічування та музичний супровід. Сума витрат на будівництво третьої черги становить 5,6 млн грн, а загальна вартість будівництва всього об’єкту склала 13 млн грн.

"Міській владі вдалося відновити роботу восьми найбільших фонтанних комплексів столиці: «Великого» та «Малих» фонтанів (парна сторона вулиці Хрещатик), фонтанів «Водяна куля», «Засновники Києва» (непарна сторона вулиці Хрещатик), водограю «Хрещатик» на вул. Хрещатик, 25, двох каскадних фонтанів на Майдані Незалежності та на вул. Великій Васильківській, 119, а також унікального комплексу в акваторії Русанівського каналу", – сказав заступник голови КМДА.

Пантелеєв наголосив, що місто планує разом із киянами урочисто відкрити оновлений комплекс.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-