На Віденський бал до Києва запросили мам Міли Йовович і Сільвестра Сталлоне

На Віденський бал до Києва запросили мам Міли Йовович і Сільвестра Сталлоне

1545
Ukrinform
На благодійний Віденський бал, який відбудеться в Києві 27-28 жовтня, запросили мам голлівудських кінозірок з українським корінням - Міли Йовович і Сільвестра Сталлоне.

Про це кореспонденту Укрінформу повідомили в оргкомітеті балу.

"Ми ведемо переговори з відомими людьми, вихідцями з України, в тому числі з Жаклін Сталлоне і Галиною Логіновою... Ми прагнемо, щоб Віденський бал став ще однією чудовою нагодою презентувати Україну як державу - європейську, прогресивну, що динамічно розвивається, намагаємося ламати стереотипи, негативні уявлення про нашу країну і сподіваємося привернути увагу відомих людей, яких багато що пов'язує з нашою батьківщиною", - сказала генеральний директор групи компаній "Брендберг", ексклюзивний організатор заходу Марина Ігнатуша.

Вона також висловила сподівання, що в Києві Віденський бал стане традиційною культурною подією високого представницького рівня, яким є у багатьох столицях світу.

Як повідомляв Укрінформ, благодійний Віденський бал відбудеться в Києві 27 і 28 жовтня за підтримки мерій Відня і Києва, ряду міжнародних організацій, зокрема, Українсько-австрійської асоціації. На захід запрошені державні діячі, зірки опери та балету, діячі культури з країн Європейського Союзу та США. В організації балу задіяні понад 400 осіб - хореографи, дизайнери, танцмейстер, декоратори, технічні служби.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-