Кличко презентував інвестиційний потенціал Києва на виставці нерухомості в Каннах

Кличко презентував інвестиційний потенціал Києва на виставці нерухомості в Каннах

Актуальний коментар
Укрінформ
Мер Києва Віталій Кличко відкрив стенд української столиці та представив інвестиційні проекти Києва на міжнародній виставці нерухомості MIPIM, яка відбувається в Каннах.

Про це повідомили в прес-службі столичної влади.

"Сьогодні тут ми представляємо столицю України – місто, яке втілює перетворення, розвивається і є надзвичайно перспективним для вигідних інвестицій. І підтвердженням цьому є те, що торік – порівняно з 2015-м – прямі іноземні інвестиції в Київ збільшилися майже в 4 рази, і 60 відсотків інвестицій в Україну "зайшли" саме в столицю", – наголосив Кличко.

За словами мера, столична влада спрямовує зусилля на модернізацію міської економіки та інфраструктури, залучаючи до цього інвесторів та бізнес, який мислить на перспективу. Пріоритетними сферами, куди місто вкладає кошти, є розвиток транспортної інфраструктури, житлово-комунальної, охорона здоров'я, освіта.

"Інвестуючи в Київ, ви інвестуєте в одне з найпривабливіших, динамічніших і перспективних міст Східної Європи. Ми запрошуємо всіх до співпраці та гарантуємо всіляку підтримку тим, хто долучиться до розбудови української столиці. І гарантом та захисником ваших інвестицій буде особисто мер міста", – підкреслив він.

Кличко зазначив, що у планах міста також розвиток туристичного потенціалу та інфраструктури для туризму.

"Це і створення рекреаційних зон, місць для відпочинку, привабливих туристичних маршрутів. Оскільки Київ – не тільки сучасна столиця, яка динамічно розвивається, а й історичне місто. Місто з особливою атмосферою і великою кількістю пам’яток", – додав мер.

Серед інвестиційних проектів, які Київ презентує на цьогорічній виставці MIPIM, – будівництво cміттєпереробного заводу, транспортні проекти, проекти у сфері паркування, модернізація вуличного освітлення, створення індустріального парку "Київська бізнес-гавань" та інші перспективні для інвестування проекти.

MIPIM є однією з найбільших міжнародних виставок нерухомості. Цього року в ній беруть участь 23000 учасників, серед яких - інвестори та фінансові інституції, девелопери, архітектори, представники влади. На MIPIM представлять понад 1000 проектів у житловому будівництві, спортивній, комерційній, промисловій та логістичній нерухомості.

Під час виставки в Каннах Віталій Кличко зустрінеться з мерами Лейпцига, Дюсельдорфа, Варшави, Познані та Праги. Відбудеться зустріч і з Держсекретарем міністерства будівництва та збереження навколишнього середовища Німеччини Гюнтером Адлером.

Фото: kievcity.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-