Кличко вручив воїнам-інтернаціоналістам сертифікати на квартири

Кличко вручив воїнам-інтернаціоналістам сертифікати на квартири

1297
Ukrinform
Мер Києва Віталій Кличко вручив 15-тьом воїнам-інтернаціоналістам сертифікати на отримання квартир під час зустрічі з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Про це повідомляє прес-служба КМДА.

"Сьогодні ми зібралися тут, щоб подякувати живим і вшанувати пам’ять тих, хто поліг на афганській землі, в інших країнах земної кулі, виконуючи військовий інтернаціональний обов’язок", – зазначив Кличко.

Де б не служили українські військові, підкреслив мер Києва, вони завжди чесно та сумлінно виконують військовий обов'язок.

«І мені дуже приємно, що, повернувшись додому, наші вояки беруть активну участь у громадському житті міста», – зазначив міський голова.

Так, навів приклад мер, особливим авторитетом на Майдані під час Революції Гідності користувалася «афганська сотня», що захищала мітингувальників.

«А сьогодні, коли наша країна протистоїть військовій агресії, «афганці» захищають цілісність і незалежність України на Сході нашої держави. Щоб вшанувати сьогоднішніх героїв, які захищають Україну, ми започаткували нову відзнаку – медаль «Честь. Слава. Держава» для киян-учасників АТО. Нею вже нагороджено 148 осіб», – сказав Кличко.

Він наголосив, що київська влада робить усе можливе, щоб бійці, які повернулися до столиці, змогли інтегруватися в цивільне життя.

«Ми виділили земельні ділянки для ветеранів АТО, зробили для них безкоштовним проїзд у міському комунальному транспорті та надали пільги на житлово-комунальні послуги. І сьогодні мені особливо приємно вручити від міської влади 15-тьом воїнам-інтернаціоналістам, які перебувають на квартирному обліку, сертифікати на отримання квартир», – зазначив столичний голова.

Загалом, зауважив Кличко, для поліпшення житлових умов воїнів-інтернаціоналістів, які стоять у черзі на житло, в цьому році планується виділити 40 квартир.

«Я дякую всім присутнім воїнам-інтернаціоналістам за активну життєву і громадянську позицію, за служіння Вітчизні. Бажаю вам миру, здоров’я та добробуту. А ми, як міська влада, робитимемо все, щоб ваше життя в місті було комфортним і ви на собі відчували позитивні зміни в Києві», – запевнив Віталій Кличко, звертаючись до «афганців».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-