Кличко розповів, що у Києві оновлять і побудують до Євробачення

Кличко розповів, що у Києві оновлять і побудують до Євробачення

Укрінформ
Київський міський голова Віталій Кличко запевняє, що після завершення конкурсу Євробачення кияни отримають ще більше відремонтованих вулиць, об’єктів інфраструктури та зелених зон.

Про це заявив в інтерв’ю «Радіо Свобода», повідомляє прес-служба очільника столиці.

«Ми виділили на підготовку до проведення Євробачення 200 мільйонів гривень. Ще більше грошей виділяється на облаштування території, на інфраструктуру, в яку ми вкладаємо великі кошти. Будуть проведені ремонтні роботи на Повітрофлотському проспекті, адже багато гостей буде прилітати до «Жулян». Також буде облаштована територія біля МВЦ, де відбуватиметься конкурс - планується багато робіт з озеленення, благоустрою територій», – зазначив Кличко.

Що ж до ситуації з будівництвом житлового комплексу «Сонячна Рів’єра» поблизу МВЦ, мер зазначив, що місто, забудовник та мешканці району мають знайти компромісне рішення, яке буде, у першу чергу, на користь громади.

«За рішеннями судів це будівництво законне, однак, якщо громада проти такого будівництва – ми повинні сідати за стіл переговорів і намагатися знаходити у складній ситуації компромісне рішення, яке йде на користь у першу чергу громаді. Однозначно перед Євробаченням ми будемо закривати ці будівлі банерами. Тому що, відверто кажучи, це виглядає негарно, і ми не можемо це так залишити», - підсумував очільник столиці.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-