Кличко хоче дати більше грошей на енергозбереження

Кличко хоче дати більше грошей на енергозбереження

Укрінформ
Цього року у бюджеті столиці на програму з енергозбереження "70/30" закладено 40 млн грн, але через популярність такої програми серед киян столична влада буде намагатися збільшити цю суму.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час інспекції з главами районів будинку на вул. Ентузіастів, в якому були здійснені заходи з енергоефективності за програмою "70/30", повідомляє прес-служба мера.

"Якщо у 2015 році будинків, які отримали грант за програмою "70/30", було в столиці близько 20, то у 2016 провели роботи з енергозбереження вже у 62.  На цей рік ми отримали сотні пропозицій і звернень, щоб реалізувати цю програму. У бюджеті-2017 на неї закладено 40 млн грн, але ми будемо робити корекцію бюджету і намагатимемося збільшити цю суму, щоб усі, хто подав заявки, змогли здійснити в своєму будинку заходи з енергозбереження", - сказав Кличко.

Зокрема, у будинку на вул. Ентузіастів провели реконструкцію теплового пункту, замінили двері в під'їздах та встановили теплолічильник. За словами мешканців, це дозволило досягти комфортної температури зокрема і в торцевих квартирах, мешканці яких завжди скаржилися на холодні кімнати.

Загальна вартість робіт у будинку становила майже 500 тис. грн, з яких 311 тисяч гривень відшкодувало місто, а ще 170 тис. грн зібрали мешканці.

Економічний ефект від усіх заходів з теплозбереження значний. Попередні підрахунки показали, що рівень споживання тепла в будинку, а, відповідно, і сум у платіжках, скоротився майже вдвічі. До встановлення лічильника і теплопункту трикімнатна квартира споживала 2,1 Гкал (2,9 тис грн за нинішніми цінами). А тепер - 1,1 Гкал (1,5 тис грн).

Кличко доручив главам районів більш активно інформувати киян про програму "70/30" та співпрацювати у реалізації цих проектів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-