До Євробачення Київ «почистять» від реклами

До Євробачення Київ «почистять» від реклами

779
Ukrinform
До проведення у Києві пісенного конкурсу Євробачення міська влада має намір відпрацювати пілотний проект із регулювання розміщення зовнішньої реклами.

Про це повідомив заступник голови КМДА Олексій Резніков, передає прес-служба міської влади.

"Лідери рекламного ринку згодні, що обличчя міста треба змінювати. Вони згодні на саморегуляцію та наразі ми відпрацьовуємо пілотний проект до «Євробачення-2017», у рамках якого будуть обрані декілька місць концентрації, де є перебор із рекламними конструкціями. Разом із операторами ми розробимо схеми, які відображатимуть правильне розміщення рекламних засобів, і до пісенного конкурсу покажемо, як співпрацює місто й бізнес", – сказав Резніков.

Уже цьогоріч будуть прийняті нові правила розміщення зовнішньої реклами в Києві.

Так, згідно з ними, у розміщенні рекламних конструкцій має використовуватись радіальний підхід із відстанями від 40 до 150 метрів залежно від розміру конструкцій – між найменшими форматами – сітілайтами – 40 метрів, і так далі, до 150 метрів між великими форматами – білбордами.

Також більш жорстким буде підхід до визначення тої чи іншою форматної зони з розміщення рекламних засобів.

Нові правила включатимуть, серед іншого, уточнення дозволених і заборонених форматів конструкцій та їхніх розмірів, схеми розміщення реклами на території міста, буде приділено особливу увагу безпеці пішоходів і водіїв – рекламні конструкції не повинні перешкоджати пішохідному руху та перекривати знаки дорожнього руху, розміщуватись у місцях концентрації ДТП тощо.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>