У Києві стартував відбір на

У Києві стартував відбір на "Ігри нескорених"

Фото
2008
Укрінформ
У Києві на базі Центрального спортивного комплексу Збройних сил у суботу, 28 січня, стартував відбір учасників на міжнародні змагання для військовослужбовців, поранених під час бойових дій, "Ігри нескорених" (Invictus games).

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу. 

За словами координатору проекту в Україні Оксани Горбач, охочих узяти участь виявилось більше, ніж очікувалось. "Планувалося, що в Києві будуть проходити відбір лише 77 учасників, але через велику кількість бажаючих ми продовжили набір. Наразі з усієї України ми маємо 175 заявок, але поїде лише 15", - сказала Горбач. 

За її словами, спортивний результат не є ключовим чинником, додатковими критеріями є мотивованість і потреба.

Спортсмени будуть змагатися в 6 категоріях: плавання, пауерліфтинг, стрільба з лука, легка атлетика, веслування та велосипед.

Присутня на заході віце-прем'єр-міністр з питань євроінтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе зауважила, що Україна вперше буде представлена на таких змаганнях. 

"Ми зараз реалізовуватимемо те, що ще рік тому здавалося неймовірним. Для всіх нас це новий досвід і виклик. Але це все заради того, щоб бачити натхненні обличчя наших захисників та їхніх родин. Щоб це стало традицією і українська команда завжди брала участь в цих іграх. Нам є що показати і що про себе розказати", - сказала вона. 

А міністр у справах молоді та спорту Ігор Жданов запевнив, що відбір відбувається абсолютно прозоро і справедливо. 

Як повідомляв Укрінформ, перший тур відбору на "Ігри нескорених" відбувся 21 січня у Львові.

Invictus Games – це міжнародні спортивні змагання для військовослужбовців та ветеранів із обмеженими фізичними можливостями, набутими під час виконання службових обов'язків. Участь у змаганнях беруть країни-члени НАТО, а також стратегічні партнери Альянсу. Уперше Invictus Games відбулися 2014 року у Лондоні (Велика Британія). Патроном Ігор є Принц Гаррі Вельський.

Цього року Ігри проходитимуть у канадському Торонто у вересні.

Фото: Данііл Шамкін.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-