SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight За право виступати на "Іграх Нескорених" у Львові боролися майже 40 військових - 23.01.2017 14:39 — Новини Укрінформ
За право виступати на "Іграх Нескорених" у Львові боролися майже 40 військових

За право виступати на "Іграх Нескорених" у Львові боролися майже 40 військових

Фото
1179
Ukrinform
У Львові українські військовослужбовці та ветерани із західних областей України, які отримали травми, поранення та інвалідність під час виконання службових обов'язків, зокрема брали участь у бойових діях на Донбасі, поборолися за право представляти збірну України на «Іграх Нескорених» (Invictus Games), які відбудуться у Торонто (Канада) у вересні поточного року.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони.

"Львівська Навчально-спортивна база літніх видів спорту першою з трьох спортивних закладів Управління фізичної культури і спорту Міністерства оборони України провела тестування кандидатів. Загалом на перший відбірковий етап зареєструвалося 39 учасників. Серед них 6 представників від Збройних сил України, 2 - від Державної прикордонної служби України і по одному від Національної поліції та Національної гвардії. Решта учасників - ветерани війни та бойових дій», - йдеться в повідомленні.

Тестування для участі у змаганнях «Ігри Нескорених»

Як зазначив начальник Управління фізичної культури і спорту Міноборони полковник Юрій Фіногенов, для участі у відборі до національної команди України, яка запрошена на міжнародні «Ігри Нескорених», опрацьовано близько 175 заявок від кандидатів. Серед них близько 40 військовослужбовців. Він наголосив, що після тестових етапів планується проведення Всеукраїнських ігор за регламентом «Invictus Games», вже потім розпочнеться активний тренувальний процес з підготовки до матчу Україна - Естонія - Грузія. Найкращі 15 спортсменів цього проекту будуть активними членами Національної збірної команди, щоб гідно представити Україну на світовому рівні у Канаді.

«Invictus Games» - це міжнародні спортивні змагання для військовослужбовців та ветеранів із обмеженими фізичними можливостями, набутими під час виконання службових обов'язків. Участь у змаганнях беруть команди від країн-членів НАТО, а також стратегічних партнерів Альянсу. Уперше Invictus Games відбулися 2014 року у Лондоні (Велика Британія).

Фото: МОУ

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>