Військова прокуратура викликає на допит зрадників із Криму

10.05.2016 10:17 1141

Військова прокуратура Вінницького гарнізону Центрального регіону України викликає на допит ще чотирьох зрадників з АР Крим.

Про це йдеться в офіційному повідомленні відомства.

"Військовою прокуратурою Вінницького гарнізону Центрального регіону України в рамках досудового розслідування кримінальних проваджень за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 111, ч. 1 ст. 408 КК України викликає на допит підозрюваних осіб. Зважаючи, що підозрювані проживають на території тимчасово окупованої АР Крим, поштовий зв’язок з яким відсутній, виклик підозрюваних здійснюється шляхом опублікування на сайті військової прокуратури Центрального регіону України повісток про їх виклик до військової прокуратури Вінницького гарнізону", - йдеться у повідомленні.

Зокрема, йдеться про чотирьох осіб, які служили в Українському війську, але зрадили Батьківщину, - Олега Ніколаєнка, Андрія Євдотія, Анатолія Антоновича та Сергія Мартинчука.

Військовою прокуратурою Вінницького гарнізону встановлено, що принаймні троє останніх перейшли на бік ворога і наразі служать у військових частинах армії РФ, розташованих у м. Джанкой. Утім, усіх їх підозрюють у скоєнні державної зради  та дезертирства, - відповідні кримінальні провадження порушені  за 1 ст. 111 та ч. 1 ст. 408 Кримінального кодексу України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-