У Дніпрі відкрили центр медичної реабілітації Лисичанської багатопрофільної лікарні

У Дніпрі відкрили центр медичної реабілітації Лисичанської багатопрофільної лікарні

Фото
Укрінформ
Центр медичної реабілітації Лисичанської міської багатопрофільної лікарні відкрито в Дніпрі.

Про це Луганська обласна військова адміністрація повідомила у Фейсбуці, передає Укрінформ.

«Ми маємо велику потребу в таких Центрах реабілітації. Сьогодні наші військові отримують травми, після яких вкрай складно відновлюватися – це і контузії, і втрата кінцівок, і порушення опорно-рухової системи. Тут надаватимуться комплексно всі ці послуги – від відновлення когнітивних навичок до роботи психологів та адмінпослуг», - зазначив на церемонії відкриття начальник ОВА Артем Лисогор.

За його словами, реабілітація є пріоритетним напрямом у сфері охорони здоров’я Луганської області. Сьогодні якісне надання саме цих послуг необхідне і військовослужбовцям, і внутрішньо переміщеним особам.

Безпосередньо в закладі облаштоване робоче місце адміністратора Лисичанського ЦНАПу, який на сьогодні надає 17 видів послуг. Зокрема, налаштована робота сервісу «Я – ветеран», який розрахований на всебічний інформаційний супровід, консультування з питань відновлення втрачених документів тощо.

Скористатися послугами Центру можуть військовослужбовці, а також члени їх родин. Надання цих послуг саме на базі реабілітаційного центру значно спрощує доступ до них.

Заклад має сучасне інтерактивне обладнання, включаючи відновлення когнітивних функцій, реабілітаційні системи для тренування верхніх та нижніх кінцівок, а також м’язів спини, інноваційний роботизований екзоскелет.

Вартість обладнання – близько 25 мільйонів гривень.

Облаштовано стаціонарне відділення на 20 ліжок.

Читайте також: У лікарні на Львівщині запрацювало нове реабілітаційне відділення

«Перше завдання – допомогти людям, друге – зберегти медичний персонал та наші заклади охорони здоров’я. Саме вони повертатимуться на Луганщину після деокупації населених пунктів та надаватимуть допомогу нашим людям. Наші лікарі, як і всі луганчани, дуже очікують на повернення додому і готові працювати на рідній землі», - наголосив очільник Луганщини.

Як повідомляв Укрінформ, у Вінницькій області до кінця року реабілітаційну амбулаторну допомогу захисникам з інвалідністю надаватимуть 18 медичних закладів.

Фото: Луганська ОВА

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-