ЮНІСЕФ і Тарабарова презентували пісню для підтримки ментального здоров’я дошкільнят

ЮНІСЕФ і Тарабарова презентували пісню для підтримки ментального здоров’я дошкільнят

Аудіо
Укрінформ
Представництво Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні разом зі співачкою Світланою Тарабаровою та психологинею Світланою Ройз створили пісню «Я і Ти» для підтримки дітей віком 2-6 років. 

Про це Укрінформу повідомили в ЮНІСЕФ в Україні.

Зазначається, що пісня «Я і Ти» допоможе дітям опанувати емоції та заспокоїтись в стресових ситуаціях і під час повітряних тривог. Вона є частиною спецпроєкту «Гратися і не боятися» за підтримки Міністерства освіти і науки України в межах Всеукраїнської програми ментального здоровʼя «Ти як?».

Пісня допомагає дошкільнятам зняти напругу, опанувати емоції, а також підходить для руханки, яку батьки та вихователі можуть робити разом з дітьми вдома, в садочку, в укритті чи в будь-якому іншому місці. 

«Щоб швидко повернути дитині стан спокою, важливо дати їй відчуття кордонів тіла, можливість зняти напруження м'язів, врегулювати дихання, скерувати активність дитини. В цьому допоможе наша руханка. Можливість рухатись повертає відчуття контролю та підвищує рівень дофаміну, який впливає на наше відчуття задоволення, додає оптимізму і покращує концентрацію уваги», — зазначила Ройз.

Читайте також: Сімейні лікарі допомагають українцям долати проблеми щодо ментального здоров'я

«Разом з ЮНІСЕФ ми створили пісню “Я і Ти”. Співайте її разом з дітками, щоб знизити стрес, хвилювання та покращити емоційний стан. Робіть під неї руханку і допомагайте дітям знизити рівень тривожності”, — наголосила Тарабарова, яка є матір’ю трьох дітей.

Пісня доступна для прослуховування та завантаження на всіх платформах

Як повідомляв Укрінформ, за рік майже 85,5 тисячі українців звернулися до сімейних лікарів за психологічною підтримкою.

 Фото: Facebook/Svetlana Tarabarova

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-