В Інституті раку планують створити науково-дослідний медичний комплекс

В Інституті раку планують створити науково-дослідний медичний комплекс

Укрінформ
У Національному інституті раку проведуть модернізацію інфраструктури з метою створення науково-дослідного медичного комплексу із застосуванням інноваційних технологій для діагностики та лікування різних видів онкозахворювань.

Як повідомляє Міністерство охорони здоров'я, про це йшлося на нараді щодо модернізації інфраструктури ДНП «Національний інститут раку», передає Укрінформ.

«Учасники наради обговорили поетапний проєкт оновлення та розбудови Національного інституту раку. Передбачається як реконструкція наявних будівель, так і нове будівництво. Це дозволить оновити клінічні корпуси, побудувати радіологічний центр, реконструювати наявні будівлі під створення нової поліклініки, центру дитячої онкології та гематології, лабораторного корпусу», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що для реалізації проєкту модернізації Національного інституту раку планується залучити кошти міжнародних партнерів.

В МОЗ наголошують, що продовження роботи над удосконаленням онкологічної допомоги в країні є одним з пріоритетів у структурі видатків державного бюджету-2024 на сферу охорони здоров’я. Так, у проєкті бюджету-2024, що був схвалений урядом, майже 2,8 млрд грн передбачено на закупівлю новітнього медичного обладнання.

Читайте також: В Україні стартувала програма цифрової діагностики раку

«Цього року міністерство здійснило закупівлю лінійних прискорювачів, наступного – плануємо приділити увагу діагностиці шляхом закупівлі циклотронів для виробництва радіо-фарм препаратів, які потім використовуються для проведення діагностики ПЕТ-КТ (позитронна-емісійна комп’ютерна томографія). Це сучасний метод діагностики пухлин, що використовується в онкології для ранньої діагностики ракових захворювань, оцінки поширеності пухлинного процесу та ефективності хіміє- і променевої терапії», - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Національний інститут раку отримав сучасний томограф

Як повідомлялося, цього року Національний інститут раку отримав сучасний 32-зрізовий спіральний комп’ютерний томограф виробництва Canon Medical Systems, придбаний Медичними закупівлями України на замовлення Міністерства охорони здоров’я.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-