Національний інститут раку отримав сучасний томограф

Національний інститут раку отримав сучасний томограф

Фото
Укрінформ
Національний інститут раку отримав сучасний 32-зрізовий спіральний комп’ютерний томограф виробництва Canon Medical Systems. Медичне обладнання придбане коштом Міністерства охорони здоров’я України.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я, передає Укрінформ.

"Завдяки такому обладнанню, виділеному спеціально для стаціонарних відділень, лікарі Інституту раку зможуть проводити дослідження ургентним пацієнтам у найкоротші терміни та за мінімального переміщення тяжкохворих пацієнтів", - йдеться у повідомленні.

Найближчим часом лікарі відділення променевої діагностики пройдуть навчання для роботи з обладнанням та буде поданий відповідний пакет документів на отримання ліцензії на експлуатацію апарату.

Читайте також: Французька фармкомпанія готова долучитися до відбудови медичної інфраструктури України

На сьогодні спеціалістами компанії постачальника медичного обладнання в повному обсязі проведені роботи з інсталяції комп’ютерного томографа та всі пусконалагоджувальні роботи.

Комп’ютерний томограф системи Aquilion Lightning виробництва Canon Medical Systems містить передові технології, які дозволяють оптимізувати процес досліджень та прискорити прийняття клінічних рішень у стаціонарі інституту.

Зазначається, що обладнання відповідає всім сучасним вимогам комп’ютерної томографії, зокрема спрощує роботу лікарів завдяки автоматизованій системі; забезпечує зручність і безпеку пацієнтів завдяки мінімізованим дозовим навантаженням. Правильно підібрані габарити та розміри обладнання знімають будь-які обмеження для пацієнтів із зайвою вагою чи серйозними фізичними вадами тощо.

Читайте також: В Україні відновили близько 200 медзакладів, які зруйнувала росія – Ляшко

Комп’ютерна томографія (КТ) – це метод променевої діагностики, заснований на застосуванні рентгенівських променів. Комп’ютерний томограф являє собою спеціальну рентгенівську установку, яка обертається навколо тіла пацієнта і робить знімки під різними кутами. Зображення обробляються і підсумовуються комп’ютером. Комп’ютерна томографія заснована на вимірі і складній комп’ютерній обробці того, наскільки послаблюється рентгенівське випромінювання в різних за щільністю тканинах.

Фото: МОЗ

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-