"Голос" назвав кандидатку у мери Одеси

Укрінформ
Політична партія "Голос" висуває на посаду мера Одеси керівника Одеського осередку партії, громадську діячку Наталію Делієву.

Як передає кореспондент Укрінформу, про це сама Делієва повідомила під час презентації місцевих команд партії "Голос" 11 серпня у Києві.

"Ще місяць тому я й думки не мала, що я можу стояти тут як голова парламентської партії "Голос" в Одеській області. А ще зараз я кандидатка на посаду голови міста Одеса", - сказала Делієва.

Як повідомляв Укрінформ, Верховна Рада 15 липня проголосувала за проведення 25 жовтня 2020 року чергових місцевих виборів.

Читайте також: Партія “Голос” висуває Притулу в мери Києва

На засіданні 8 серпня ЦВК призначила на 25 жовтня перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів в усіх 24 областях України.

Наталія Делієва - голова одеської обласної територіальної організації політичної партії «Голос», голова ГО «Асоцiацiя жiнок України «Дiя».

Директор «Першого благодійного театрального фонду».

Засновниця «Продюсерський центр Наталiъ Делiєвої».

Працювала директором комік-трупи «Маски» і театру «Дім клоунів». Чоловік Наталії - Лев Делієв, звукорежисер трупи «Маски» та брат Георгія Делієва, художнього керівника трупи «Маски», режисера, актора, народного артиста України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-