У Зеленського кажуть, витрати на оборону можна буде контролювати в реальному часі

У Зеленського кажуть, витрати на оборону можна буде контролювати в реальному часі

Укрінформ
Член команди кандидата на пост Президента Володимира Зеленського, експерт з безпеки і оборони Іван Апаршин обіцяє, що оборонне замовлення та фінанси Міністерства оборони будуть максимально відкритими.

Про це він сказав в ефірі ток-шоу "Право на владу" на телеканалі 1+1 у четвер, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Державне оборонне замовлення та фінанси Міністерства оборони будуть максимально відкритими. Ви в реальному масштабі часу зможете проконтролювати ефективність використання кожної копійки, які ви і ми з вами виділяємо на оборону і безпеку", - запевнив Апаршин.

За його словами, рішення в сфері безпеки і оборони "будуть відповідальними та детально обґрунтованими, українське військо буде професійним та добровільним" , підсиленим сучасною системою територіальної оборони та активно діючим резервом.

Читайте також: У Зеленського представили антикорупційну стратегію

"Ми залучимо до управління Збройних сил бойових офіцерів, які спроможні перемагати, а найголовніше - зберегти життя солдата", - сказав Апаршин.

Він також зазначив, що рівень грошового забезпечення буде збільшено за рахунок жорстких заходів економії ресурсів.

"У цілому система безпеки і оборони забезпечить захист національних інтересів від зовнішніх зогроз, убезпечить людей від зовнішньої агресії можливої і забезпечить мирне життя українців", - додав член команди Зеленського.

Як повідомляв Укрінформ, Зеленський на початку програми "Право на владу" назвав членів своєї команди.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-