У Зеленського представили антикорупційну стратегію

У Зеленського представили антикорупційну стратегію

Укрінформ
Руслан Рябошапка, колишній співробітник НАЗК, який в команді Зеленського відповідає за правоохоронний напрямок, пообіцяв що в адміністрації Президента Зеленського не буде кураторів антикорупційних органів

Про це він сказав в ефірі програми "Право на владу", повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Я хочу запевнити, що ніяких кураторів в адміністрації Президента Зеленського не буде, не буде тих людей, які будуть вказувати антикорупційним органам, що робити, як робити", - сказав Рябошапка.

За його словами, у Зеленського є політична воля подолати корупцію.

Він також наголосив, що нова антикорупційна стратегія команди Зеленського у подоланні корупції - "не стратегія боротьби, а стратегія перемоги над корупцією", яка базується на трьох принципах.

Читайте також: Зеленський представив свою команду

Рябошапка зазначив, що перший принцип - виявлення корупції, люди, які виявлятимуть корупцію , будуть захищені від переслідування та звільнення, будуть заохочені, якщо за їхніми повідомленнями будуть викриті корупційні злочини

Другий принцип - переведення більшості і послуг в електронний формат, що дасть змогу людям безперешкодно контактувати з чиновниками, відтак уреможливити ризик корупції.

"Ми також приберемо можливості красти на держпідприємстах, держкорпораціях, у нас будуть нові стандарти управління а держпідприємствах", - пообіцяв Рябошапка, згадавши "Укроборонпром.

Третій принцип - карати за корупцію

"Антикорупційна система нарешті повинна дати перші вироки щодо топ-корупціонерів і топ-політиків... Антикорупційні органи мають бути незалежними, ті, які не працюють, будуть перезапущені, ті керівник, які не можуть дати результат, вони будуть звільнені. Антикорупційних суд буде незалежним"- сказав Рябошапка.

Він також підкреслив, що всі мають бути рівними перед системою.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-