Зеленський не вийде до журналістів перед дебатами - штаб

Зеленський не вийде до журналістів перед дебатами - штаб

Укрінформ
Спікер виборчого штабу Володимира Зеленського Дмитро Разумков заявив, що прес-конференцію кандидата в президенти перед дебатами організувати "малореально".

Про це він сказав в ефірі Радіо НВ, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"При всьому бажанні, це малореально, оскільки у нас залишилися буквально пара днів - а в п'ятницю у нас дебати. Команда буде презентована до другого туру, як про це і говорив Зеленський. Тому, при всій повазі до колег, я гадаю, що це проект, що слабо реалізувати", - сказав Разумков.

Також спікер штабу додав, що вже після другого туру президентських виборів провести подібну прес-конференцію "більш реально та можливо".

При цьому у відповідь на запитання журналіста радіо "Чому ви уникаєте спілкування із медіа?" Разумков відмітив, що командою кандидата про всі ключові питання майбутньої політики кандидата Зеленського "було сказано більш, ніж достатньо".

Варто зауважити, що представники низки ЗМІ та медійних організацій, об'єднані в Медіарух "Медіа за усвідомлений вибір", закликають шоумена і кандидата на посаду Президента України Зеленського вийти на прес-конференцію не пізніше 18 квітня - до офіційної дати дебатів. Їх звернення оприлюднене на сайті "Детектор медіа".

"Медійна спільнота та громадянське суспільство мають низку питань щодо вашого бачення подальшого розвитку країни, а також вашої відкритості і готовності бути підзвітним суспільству, яке вас обирає. ... Ми звертаємося до вас із проханням виявити повагу до журналістів та громадянського суспільства, яке було локомотивом всіх реформ в країні після Революції гідності. Закликаємо вас не наслідувати негативні практики ігнорування запитів медіа, які, на жаль, також мали місце протягом минулих 5-ти років, та провести прес-конференцію для ЗМІ до офіційної дати дебатів (не пізніше 18 квітня), щоб забезпечити діалог з представниками медіа зокрема та українцями загалом", - йдеться у зверненні.

Читайте також: Медіарух закликає Зеленського дати прес-конференцію не пізніше 18 квітня

Представники Медіаруху зауважили, що під час передвиборчої кампанії Зеленський оприлюднив десятки відеороликів, які стали інформаційними приводами для новин та матеріалів у медіа, дав низці "обраних ЗМІ" кілька інтерв’ю ще перед першим туром виборів, але протягом останніх кількох тижнів особисто уникає прямої й повноцінної комунікації з вітчизняними журналістами.

"Наш професійний обов’язок як журналістів – доносити суспільно-важливу інформацію до громадян вчасно та в повному обсязі. Оскільки ви ігноруєте наші запити і прохання про інтерв'ю, ми не можемо виконувати функції, покладені на нас суспільством, у повному обсязі. ... Наші читачі, глядачі та слухачі теж ставлять запитання, на які ми не можемо дати відповіді, оскільки жодного разу не спілкувалися з вами напряму", - підкреслено в зверненні.

Представники Медіаруху сподіваються, що Зеленський відгукнеться на їхнє зверення і просять його довести, "що принципи відкритості та прозорості, які ви декларуєте, це не порожні слова та передвиборчі гасла"

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-