Кандидати в президенти не повинні ображати один одного — Кравчук

Кандидати в президенти не повинні ображати один одного — Кравчук

Укрінформ
Перший президент незалежної України Леонід Кравчук заявив, що кандидати на пост глави держави не повинні ображати опонента під час дебатів.

Про це він сказав в коментарі виданню "Гордон".

"Думаю, основною темою дискусії двох кандидатів буде майбутнє України. Тому що народ хоче жити краще. На дебатах переможе той, хто запропонує реальні кроки, як зробити життя українців кращим... Я вважаю образи опонента неприпустимими", - заявив він.

Кравчук наголосив, що потрібно поважати опонента "незалежно від того, подобається він тобі чи ні".

"Формат дебатів дійсно незвичайний. Але якщо кандидати погодилися, отже, він реальний і правомірний. Говорити можна по-різному, але головне тут – згода кандидатів. Напевно на "Олімпійський" потраплять люди з різними настроями – і агресивні, і спокійні. Тобто потрібно передбачити все, щоб дебати відбулися спокійно, на високому інтелектуальному рівні", - додав Кравчук.

Читайте також: Дебати Порошенка-Зеленського: голова НСТУ пояснив чіткі правила

Як повідомляв Укрінформ, кандидат на посаду Президента Володимир Зеленський заявив, що дебати з іншим кандидатом на пост глави держави Петром Порошенком мають відбутися на стадіоні "Олімпійський".

Порошенко відповів на виклик Зеленського і нагадав, що згідно з законом про вибори Президента дебати можуть відбуватися на базі Суспільного телебачення з трансляцією на всіх телеканалах, проте погодився на проведення дебатів на НСК "Олімпійський".

Роз'яснення, якими можуть бути теледебати між кандидатами у Президенти у межах чинного законодавства дала ЦВК у своїй офіційній заяві.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-