Експерт пояснив, чому в Кремлі бояться українських виборів

Експерт пояснив, чому в Кремлі бояться українських виборів

Укрінформ
Кремлівське керівництво боїться українських виборів, де переможець, на відміну від виборів у РФ, невідомий заздалегідь, а тому у Путіна за будь-яку ціну хочуть дискредитувати весь електоральний процес в Україні.

Про це у середу під час дискусії у Брюссельському прес-клубі щодо виборів в Україні заявив колишній заступник Державного секретаря США Девід Кремер, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ми відслідковуємо дії із втручання у вибори на повсякденній основі, - від «кінетичних» дій до дезінформації та кібернетичних нападів. Що ми з’ясували – зараз Кремль не стільки намагається створити сприятливий грунт для того чи іншого кандидата, скільки робить все, щоб зіпсувати імідж для кожного з них. Таким чином вони намагаються дискредитувати весь процес виборів в Україні", - зазначив Кремер.

Читайте також: Вибори в Україні є мішенню для кремлівських маніпуляторів - Расмуссен

Він зауважив, що на сьогодні ніхто не знає переможця на виборах в Україні. І це, за його словами, відбувається в регіоні, де вибори, зазвичай, є грою із заздалегідь визначеним результатом, який є відомим ще до того, як виборці дійдуть до виборчих дільниць.

«Це саме те, що пан Путін хотів би встановити у власній країні. І це щось таке, що має складати предмет гордості для українців – що вони підуть голосувати 31 березня, а потім, ймовірно, під час другого туру, щоб визначити, хто саме стане наступним президентом. Так це й має відбуватися. Але живі вибори, коли переможець не є відомим заздалегідь – це те, чого Кремль боїться. Це щось таке, що Кремль хотів би поставити під знак питання», - сказав Девід Кремер.

Читайте також: Палата представників США ухвалила два закони й резолюцію проти РФ та Путіна

Він зауважив також, що Росія здійснює окупацію території України, і це є фактором, який прямо впливає на вибори в Україні.

«Частина української території окупована, і це є втручанням, яке продовжується. Крим, обстановка на Донбасі - Україна опинилася у ситуації, як свого часу Грузія, територія якої була окупована зовнішньою силою. Це само по собі означає втручання, оскільки громадяни України частково не зможуть взяти участь у цих виборах», - зазначив Девід Кремер.

Він переконаний, що така ситуація теж впливатиме на їхні підсумки, "але, що парадоксально, не на користь інтересів Кремля".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-