Тимошенко вимагає від

Тимошенко вимагає від "Прямого" спростувати інформацію про оплату участі кіборгів у з'їзді - Нацрада

Укрінформ
Юлія Тимошенко звернулась до Національної ради з питань телебачення і радіомовлення зі скаргою на телеканал "Прямий", в ефірі якого було поширено нібито недостовірну інформацію про участь учасників АТО в урочистому з'їзді політсили 22 січня.

Про це йдеться у матеріалах за підсумками засідання робочої групи з нагляду за дотриманням телерадіоорганізаціями виборчого законодавства під час виборчої кампанії Президента України у 2019 році.

До регулятора 29 січня надійшло звернення від Тимошенко та її уповноваженого представника, заступника голови партії "Батьківщина" народного депутата Сергія Власенка зі скаргою на недостовірну інформацію в ефірі передачі «Ехо України», яка транслювалась на телеканалі «Прямий» 25 січня.

У своєму зверненні Юлія Тимошенко вимагає від телеканалу "Прямий" надати можливість спростувати поширені, на її думку, недостовірні відомості щодо неї та політичної партії "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" шляхом надання такого ж ефірного часу на телеканалі "Прямий" для виступу Сергія Власенка".

Нацрада в результаті моніторингу ефіру телеканалу «Прямий» зафіксувала сюжет про з’їзд «Батьківщини» за участю учасників АТО. У коментарях запрошених до студії гостей - кіборга-добровольця Дані Данського та учасника АТО Олексія Гетьмана - прозвучали висловлювання щодо виплачених коштів ветеранам АТО за участь у даному з’їзді.

Зокрема, Данський зазначив, що «кожен з них отримав по 10 тис. дол., а Гетьман додав, що двоє кіборгів, які брали участь у з'їзді політсили, «сказали, що «таким чином значно поліпшили своє фінансове становище».

Розглянувши результати моніторингу на засіданні робочої групи, Нацрада запропонувала Тимошенко і Власенку звернутись до суду по суті порушеного питання.

Як повідомлялося, 22 січня під час урочистого з’їзду партії "Батьківщина" її голова Юлія Тимошенко оголосила про намір брати участь у виборах Президента 31 березня 2019 року. У рамках заходу група військовослужбовців - учасників АТО висловилися на підтримку політика.

Читайте також: Під час виступу Тимошенко на Київщині влаштували провокації з димовими шашками

В Україні 31 грудня 2018 року стартував виборчий процес чергових виборів Президента України, призначених на 31 березня 2019 року.

ЦВК загалом зареєструвала 44 кандидати на пост глави держави: Ігоря Шевченка, Сергія Капліна, Валентина Наливайченка, Віталія Скоцика, Андрія Садового, Віталія Купрія, Євгенія Мураєва, Анатолія Гриценка, Геннадія Балашова, Ольгу Богомолець, Олександра Шевченка, Романа Насірова, Юрія Бойка, Олега Ляшка, Аркадія Корнацького, Олександра Вілкула, Юлію Тимошенко, Дмитра Добродомова, Олександра Мороза, Іллю Киву, Руслана Кошулинського, Олександра Данилюка, Сергія Таруту, Володимира Зеленського, Ігоря Смешка, Інну Богословську, Юрія Дерев'янка, Миколу Габера, Романа Безсмертного, Віктора Бондара, Віктора Кривенка, Сергія Кривоноса, Сергія Носенка, Руслана Ригованова, Юрія Тимошенка, Василя Журавльова, Андрія Новака, Петра Порошенка, Юрія Кармазіна, Юлію Литвиненко, Олександра Ващенка, Володимира Петрова, Олександра Соловйова та Дмитра Гнапа.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-