Франція надасть грантову підтримку на €71 мільйон - Шмигаль
Про це домовилися під час зустрічі перший-віцепрем’єр-міністр України - міністр енергетики Денис Шмигаль з міністром економіки, фінансів та промисловості, енергетики та цифрового суверенітету Франції Роланом Лескюром, передає Укрінформ із посиланням на допис Шмигаля у Телеграмі.
Як зазначається, сторони також підписали документ щодо співпраці у сфері ядерної енергетики.
Міністр енергетики висловив вдячність французькому уряду за підтримку, зокрема, рішення поставити до України додатково 150 генераторів протягом лютого.
Він нагадав, що Україна уже отримала від Франції понад 50 вантажів гуманітарної енергетичної допомоги, зокрема, понад 140 потужних генераторів. Ще €5,7 мільйона Франція спрямувала у Фонд підтримки енергетики.
Також Україна разом із Францією реалізує три інфраструктурні проєкти для стійкості регіональних енергосистем.
Як повідомляв Укрінформ, перший віцепрем’єр-міністр України - міністр енергетики Денис Шмигаль провів низку двосторонніх зустрічей із міжнародними партнерами у межах робочого візиту до Франції, де бере участь у засіданні Міжнародного енергетичного агентства (МЕА).
Фото: Денис Шмигаль, Телеграм