АРМА у травні перерахувало до бюджету ₴36 мільйонів

АРМА у травні перерахувало до бюджету ₴36 мільйонів

Укрінформ
Національне агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) у травні забезпечило надходжень до бюджету від управління активами на 36 млн грн.

Про це йдеться у щомісячному аналізі результатів діяльності Нацагентства, оприлюдненому народним депутатом Ярославом Железняком у Телеграмі, передає Укрінформ.

«У травні 2024 року АРМА перерахувало до державного бюджету 36 млн грн від управління активами. Така ж сума була перерахована і у квітні 2024 року», - йдеться в дайджесті.

Крім того, у минулому місяці підписано протокол електронного аукціону з продажу активу, а саме мінеральних добрив. Кошти за придбаний актив у сумі 32,03 млн грн та суму митних платежів у 15,43 млн грн переможець в повному обсязі зарахував на рахунок АРМА.

У травні Нацагентство також відібрало управителя для нерухомого майна в центрі столиці загальною площею 519 кв.м. Ринкова вартість активу становить 20,67 млн грн. Очікується, що щомісяця управитель буде сплачувати до державного бюджету 75% доходу з управління цим майном. Водночас договором передбачений обовʼязковий мінімальний платіж на випадок низького доходу у розмірі 59 тис. грн.

Читайте також: Квадроцикли та баггі Медведчука продадуть на аукціоні

Як повідомлялося, Національне агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) у березні 2024 року забезпечило 44,6 млн грн надходжень до державного бюджету.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-