Французька збройова компанія створить в Україні спільне підприємство

Французька збройова компанія створить в Україні спільне підприємство

Укрінформ
Французька збройова компанія Thales підписала три угоди з українськими оборонними підприємствами.

Про це повідомляється на сайті компанії, передає Укрінформ.

Зокрема, перша угода стосується створення спільного підприємства в Україні, що полегшить постачання та експлуатацію обладнання для оборонних систем компанії, включно з засобами радіоелектронної боротьби, а також тактичним комунікаційним обладнанням, системами ППО та радарами.

Друга угода стосується засобів радіоелектронної боротьби, в межах якої компанія Thales забезпечить широке технічне обслуговування, випробування і спеціалізовану підготовку. Ця угода спрямована на розвиток потенціалу України з технічного обслуговування, що дасть змогу скоротити цикли ремонту та технічного обслуговування.

Читайте також: Данія збільшить підтримку українських виробників зброї на $170 мільйонів

Третю угоду Thales укладено з українською компанією FRDM, що спеціалізується на розробці програмного забезпечення. Вона передбачає спільне розроблення і виготовлення безпілотного літального апарата, здатного нести та випускати боєприпаси.

Як повідомлялося, французька компанія Thales оголосила про купівлю Міністерством оборони України другої комплексної системи протиповітряної оборони після поставки першої такої системи у 2023 році.

Фото: Thales

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-