Укренерго оштрафували більш як на ₴1 мільйон

Укренерго оштрафували більш як на ₴1 мільйон

Укрінформ
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, (НКРЕКП) оштрафувала НЕК «Укренерго» на 1,067 млн грн за порушення ліцензійних умов.

Відповідне рішення ухвалене на засіданні регулятора 19 червня, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Серед порушень ліцензійних умов, за які накладено штраф: несвоєчасність розрахунків з учасниками балансуючого ринку; недотримання витрат, передбачених у структурі тарифів на передачу та диспетчеризацію; несвоєчасне надання послуг з приєднання.

Присутній на засіданні регулятора представник Укренерго Максим Юрков апелював до того, що під час перевірки не були повною мірою вивчені всі витрати компанії. Крім того, у низці порушень, які були зафіксовані, за словами Юркова, немає провини Укренерго.

Зокрема, борги на балансуючому ринку пов'язані із недостатністю тарифу Укренерго та боргами контрагентів перед оператором системи передачі.

Читайте також: НКРЕКП змінила тарифи для низки водоканалів - населення не стосується

Однак, заслухавши позицію Укренерго, НКРЕКП залишила штраф на рівні, визаченому департаментом ліцензійного контролю регулятора.

Як повідомлялося, у травні НКРЕКП оштрафувала 5 газопостачальних компаній із колишньої групи «Твій газзбут» на загальну суму 601,9 тис. грн за порушення ліцензійних умов.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-