Рада ратифікувала конвенцію з Японією про усунення подвійного оподаткування

Рада ратифікувала конвенцію з Японією про усунення подвійного оподаткування

Укрінформ
Верховна Рада ухвалила закон про ратифікацію Конвенції між урядами України і Японії про усунення подвійного оподаткування стосовно податків на доходи та запобігання податковим ухиленням і уникненням та протоколу до неї.

Про це повідомив народний депутат із фракції «Європейська солідарність» Олексій Гончаренко у Телеграмі, передає Укрінформ.

Він уточнив, що законодавчу ініціативу №0259 підтримали 298 народних депутатів.

Метою закону є завершення внутрішніх державних процедур, необхідних для набуття чинності Конвенцією між урядом України та урядом Японії про усунення подвійного оподаткування стосовно податків на доходи та запобігання податковим ухиленням і уникненням та протоколом до неї.

Документ передбачає ратифікацію конвенції та протоколу до неї.

Очікується, що безпосередньо конвенція сприятиме уникненню подвійного оподаткування між Україною та Японією, запобіганню ухиленню від сплати податків, а також взаємному зменшенню податкових перешкод для закордонних інвестицій та торгівлі.

Читайте також: Україна долучилася до механізму спільного кредитування Японії Joint Crediting Mechanism

Зокрема, з метою усунення подвійного оподаткування встановлюються правила розподілу між Україною і Японією прав оподаткування певних видів доходів.

Окрім того, у конвенції визначаються методи усунення державами подвійного оподаткування, встановлюються домовленості щодо обміну податковою інформацією між податковими органами України і Японії та проведення процедури взаємного узгодження, що здійснюється компетентними органами у разі, якщо резидент однієї з держав вважає, що в результаті дій однієї чи обох договірних держав він піддається чи піддаватиметься оподаткуванню, яке не відповідає положенням конвенції.

Як повідомляв Укрінформ, Україна і Японія у лютому підписали Конвенцію про усунення подвійного оподаткування.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-