В Україні - 10 000 гривневих мільйонерів: скільки доходів задекларували за минулий рік

В Україні - 10 000 гривневих мільйонерів: скільки доходів задекларували за минулий рік

Укрінформ
Станом на 1 травня українці подали 172 тисячі податкових декларацій, звітувавши про отримання 218,5 млрд грн доходів за 2023 рік.

Про це в Телеграмі повідомив народний депутат, голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев, повідомляє Укрінформ.

«Завершена кампанія декларування доходів громадян за 2023 рік. Станом на 01.05.2024 громадянами подано понад 172 тис. податкових декларацій. У поданих деклараціях задекларовано річний дохід у сумі 218,5 млрд грн», - йдеться в повідомленні.

Крім того, сума податкових зобов’язань до сплати в бюджет ПДФО становить 4,8 млрд грн, що на 2,1 млрд грн більше, ніж у минулому році. Розмір визченого до сплати військового збору становить 0,9 млрд грн, що на 0,4 млрд грн більше, ніж в аналогічному періоді минулого року.

Читайте також: Українці вже задекларували понад ₴80 мільярдів доходів - депутат

За даними Гетманцева, дохід за рік у понад 1 млн грн задекларували 10,7 тис. українців – на 1,2 тис. більше в порівнянні з минулим роком. Розмір визначеного до сплати ПДФО та військового збору із загальної суми становить понад 1,0 млрд грн.

Більш як 120 тис. громадян подали декларації з використанням сервісу ДПС щодо предзаповнення декларації.

Як повідомлялося, чиновники, які мають подавати до НАЗК декларації з даними про членів родини, зможуть збирати інформацію через «Дію».

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-