Гетманцев

20 червня 2021

06 червня 2021


Гетманцев пояснив, чому саме РНБО формуватиме реєстр олігархів

Проблема олігархічної економіки та впливу олігархату на неї є настільки масштабною, що становить загрозу національній безпеці нашої держави. Саме тому законопроєкт про деолігархізацію пов’язує питання формування реєстру олігархів із рівнем Ради національної безпеки та оборони.

03 червня 2021

27 квітня 2021


Гетманцев закликає якнайшвидше розслідувати махінації в оборонному секторі

Голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев закликає правоохоронні органи якнайшвидше розслідувати махінації в оборонному секторі та ймовірну причетність до них колишніх вищих посадових осіб та їх оточення.

15 квітня 2021

13 квітня 2021


Гетманцев: РРО запроваджують не для того, аби «зловити якогось продавця на базарі»

Голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев закликає усіх підприємців якомога швидше оформити електронні безоплатні реєстратори розрахункових операцій.


Загальне декларування: Гетманцев розповів про законопроєкт, який передали до Мінфіну

Загальне декларування потрібно впроваджувати не за рахунок штрафів і адміністративних процедур, а за рахунок стимулювання. Відповідний законопроєкт щодо реформування податку на доходи фізосіб вже направили до Міністерства фінансів.


Гетманцев пояснив, для якого бізнесу має діяти податок на виведений капітал

Голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев вважає, що податок на виведений капітал (ПнВК) має бути реалізований в Україні тільки для бізнесу, який має до 200 млн грн операцій за рік.

18 березня 2021

15 лютого 2021

11 лютого 2021


Гетманцев розповів, як Україна оподатковуватиме Facebook та Netflix

Україна не запроваджуватиме додатковий податок для великих техногігантів, які не є резидентами, на кшталт Facebook та Netflix, а лише змусить їх платити податок на додану вартість з тих електронних послуг, які вони продають українцям.

01 лютого 2021

31 січня 2021


Гетманцев назвав ТОП-3 економічних законів, прийнятих на четвертій сесії ВР

Закони про Бюро економічної безпеки, підтримку бізнесу під час епідемії COVID-19 та про відтермінування на рік введення реєстраторів для малих підприємців були одними із найважливіших рішень, схвалених Верховною Радою дев'ятого скликання упродовж четвертої сесії.

25 січня 2021

27 грудня 2020

26 грудня 2020

14 грудня 2020


Гетманцев каже, що видатки на медицину в бюджеті-2021 збільшити неможливо

Голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев не вбачає можливості збільшити видатки на медицину у проєкті державного бюджету на 2021 рік відповідно до запиту МОЗ.


Нові міністри: Гетманцев каже, що Шмигаль іще не визначився з кадрами

Верховна Рада на пленарному засіданні у вівторок, 15 грудня не розглядатиме питання кадрових змін у Кабінеті Міністрів, а Прем'єр-міністр Денис Шмигаль поки не готовий обговорювати персоналії урядовців, яких можуть призначити чи звільнити.

18 листопада 2020


Гетманцев зареєстрував альтернативний проєкт постанови про своє звільнення

Народний депутат Данило Гетманцев зареєстрував свій проєкт постанови про відкликання його з посади голови Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики після того, як група депутатів напередодні внесла аналогічний документ.


Депутати хочуть відкликати Гетманцева з посади голови комітету ВР - проєкт постанови

У Верховній Раді зареєстрований проєкт постанови №4393 "Про відкликання з посади голови Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Гетманцева Данила Олександровича у зв'язку з незадовільною роботою на посаді".

17 листопада 2020


Касові апарати для ФОПів: Гетманцев розповів про деталі узгодження позицій

У законопроєкті про перенесення термінів набрання чинності норм щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг пропонується відтермінувати введення РРО для всіх ФОПів, окрім так званих ризикових груп.

16 листопада 2020

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-