Гетманцев

13 жовтня 2021

06 жовтня 2021


Відкликанням Разумкова у Раді «керуватиме» Гетманцев

Голова Комітету Верхвоної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев головуватиме на засіданні парламенту 7 жовтня під час розгляду питання про відкликання Дмитра Разумкова з посади Голови ВР.


Відставка Разумкова: «слуги» вибрали депутата, який вестиме засідання 7 жовтня

Народний депутат Данило Гетманцев (фракція партії "Слуга народу") готовий головувати на засіданні парламенту 7 жовтня при розгляді питання про відкликання Дмитра Разумкова з посади Голови Верховної Ради.

29 вересня 2021

31 серпня 2021

11 серпня 2021


Гетманцев не прогнозує валютних стрибків до кінця року

Голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики, народний депутат від парламентської фракції “Слуга народу” Данило Гетманцев не прогнозує різких коливань курсу валют до кінця 2021 року.

20 липня 2021


Гетманцев назвав причини проведення позачергового засідання Ради

Проведення останнього пленарного засідання Верховної Ради не означає закриття роботи за фактом. Так, на сьогодні, 20 липня, заплановано позачергове засідання. Воно спричинене спробами опозиції перешкодити підписанню раніше ухвалених законів.

16 липня 2021


До законопроєкту про зміну Податкового кодексу подали понад 10 тисяч поправок – Гетманцев

До другого читання законопроєкту №5600 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень» подано понад 10 тисяч поправок народних депутатів.

06 липня 2021


У очільника БЕБ не обов'язково має бути досвід правоохоронної діяльності — Гетманцев

Голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев не бачить в ролі очільників Бюро економічної безпеки ні чинне, ні минуле керівництво Державної фіскальної служби або інших правоохоронних органів.

01 липня 2021


Зміни до Податкового кодексу усунуть прогалини в оподаткуванні – Гетманцев

Законопроєкт №5600 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень» – це системний документ про усунення прогалин в оподаткуванні, а не про підвищення податків. 

20 червня 2021

06 червня 2021


Гетманцев пояснив, чому саме РНБО формуватиме реєстр олігархів

Проблема олігархічної економіки та впливу олігархату на неї є настільки масштабною, що становить загрозу національній безпеці нашої держави. Саме тому законопроєкт про деолігархізацію пов’язує питання формування реєстру олігархів із рівнем Ради національної безпеки та оборони.

03 червня 2021

27 квітня 2021


Гетманцев закликає якнайшвидше розслідувати махінації в оборонному секторі

Голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев закликає правоохоронні органи якнайшвидше розслідувати махінації в оборонному секторі та ймовірну причетність до них колишніх вищих посадових осіб та їх оточення.

15 квітня 2021

13 квітня 2021


Гетманцев: РРО запроваджують не для того, аби «зловити якогось продавця на базарі»

Голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев закликає усіх підприємців якомога швидше оформити електронні безоплатні реєстратори розрахункових операцій.


Загальне декларування: Гетманцев розповів про законопроєкт, який передали до Мінфіну

Загальне декларування потрібно впроваджувати не за рахунок штрафів і адміністративних процедур, а за рахунок стимулювання. Відповідний законопроєкт щодо реформування податку на доходи фізосіб вже направили до Міністерства фінансів.


Гетманцев пояснив, для якого бізнесу має діяти податок на виведений капітал

Голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев вважає, що податок на виведений капітал (ПнВК) має бути реалізований в Україні тільки для бізнесу, який має до 200 млн грн операцій за рік.

18 березня 2021

15 лютого 2021

11 лютого 2021


Гетманцев розповів, як Україна оподатковуватиме Facebook та Netflix

Україна не запроваджуватиме додатковий податок для великих техногігантів, які не є резидентами, на кшталт Facebook та Netflix, а лише змусить їх платити податок на додану вартість з тих електронних послуг, які вони продають українцям.

01 лютого 2021

31 січня 2021


Гетманцев назвав ТОП-3 економічних законів, прийнятих на четвертій сесії ВР

Закони про Бюро економічної безпеки, підтримку бізнесу під час епідемії COVID-19 та про відтермінування на рік введення реєстраторів для малих підприємців були одними із найважливіших рішень, схвалених Верховною Радою дев'ятого скликання упродовж четвертої сесії.

25 січня 2021

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-