Блокада агроекспорту: парламентарії країн Балтії, Польщі та України зустрінуться у Варшаві

Блокада агроекспорту: парламентарії країн Балтії, Польщі та України зустрінуться у Варшаві

Укрінформ
Парламентарії країн Балтії, Польщі та України планують найближчим часом провести у Варшаві спільну зустріч для вирішення питання блокування польськими фермерами експорту української агропродукції.

Про це повідомив голова комітету із закордонних справ парламенту Естонії Марко Міхкельсон на пресконференції в Укрінформі на тему "Допомога парламентської дипломатії Естонії Україні у протистоянні агресії РФ: ключові ініціативи, досягнення та вивчені уроки".

"Наведу один свіжий приклад роботи естонської парламентської дипломатії у контексті справи блокування поляками експорту українського зерна та іншої агропродукції. Два дні тому ми мали зустріч у Варшаві з польськими колегами, і сьогодні у Києві ми домовилися з українськими колегами про проведення у найближчі кілька тижнів спільної зустрічі у Варшаві між парламентаріями Естонії, Литви, Латвії, Польщі та України з цього питання", - сказав Міхкельсон.

Він додав, що наразі сторони визначаються стосовно дати цієї зустрічі.

Як повідомляв Укрінформ, у середу у Варшаві відбудеться зустріч міністрів сільського господарства України і Польщі у розширеному складі разом із заступниками міністрів, радниками та виробниками агропродукції.

Читайте також: Сольський про обсяги агроекспорту: За день через порти стільки ж, скільки за місяць через Польщу

Голова комітету закордонних справ парламенту Естонії Марко Міхкельсон у вівторок, 26 березня, прибув з візитом до Києва.

Перше фото: Shutterstock/AURA88

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-