Енергосистема через останні обстріли зазнала збитків щонайменше на €100 мільйонів - Кудрицький

Енергосистема через останні обстріли зазнала збитків щонайменше на €100 мільйонів - Кудрицький

Укрінформ
Останні російські атаки не енергетичні об’єкти України завдали збитків щонайменше на 100 млн євро.

Про це у Фейсбуці повідомив голова НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький, передає Укрінформ.

«За попередніми підрахунками, чек за збитки, який буде предʼявлено ворогу за останні атаки, сягає щонайменше 90-100 млн євро, якщо говорити лише про високовольтне обладнання Укренерго», - йдеться в повідомленні.

Кудрицький підкреслив, що в Укренерго були готові до ймовірних нападів на енергосистему: був сформований склад необхідного обладнання та матеріалів, персонал проходив потрібні тренування.

За його словами, більш тяжких наслідків вдалося уникнути в тому числі завдяки інженерним укріпленням на енергетичних об’єктах, які облаштовуються спільно з обласними військовими адміністраціями та Державним агентством відновлення та розвитку інфраструктури.

«За попередніми оцінками, без цього пошкоджень могло бути вдвічі більше, а наслідки ще серйознішими. Дякуємо колегам і продовжуємо нарощувати захист паралельно з відновлювальними роботами», - додав керівник Укренерго.

Читайте також: На заході України внаслідок російської атаки пошкоджені обʼєкти Нафтогазу - Чернишов

Як повідомлялося, Україна торік запровадила трирівневий захист для об’єктів енергетичного сектору, що допомогло нам ефективно пройти цю зиму. Проте запроваджені заходи поки не дають стовідсоткову гарантію, тому на об’єктах критичної інфраструктури в енергетичному секторі продовжують облаштовувати третій рівень захисту.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-