Влада найкраще справляється з ліквідацією наслідків ударів по енергооб'єктах

Влада найкраще справляється з ліквідацією наслідків ударів по енергооб'єктах

Опитування
Укрінформ
Українці вважають, що найефективніше влада справляється з ліквідацією наслідків ударів РФ по енергетичних об'єктах і забезпеченням функціонування інфраструктури.

Про це свідчать результати соціологічного опитування «Оцінка громадянами ситуації в країні та дій влади. Довіра до соціальних інститутів, політиків, посадовців та громадських діячів (січень 2024 р.)», що проводилося соціологічною службою Центру Разумкова, передає Укрінформ.

Згідно з даними дослідження, 78,5% опитаних вважають, що влада «дуже добре» або «скоріше, добре» справляється з ліквідацією наслідків ударів по енергетичних об'єктах.

Позитивно українці оцінюють дії влади щодо забезпечення функціонування інфраструктури (комунальних служб, роботи транспорту, магазинів, забезпечення продовольством під час війни) - такої думки 78%. 

Суспільство високо оцінює роботу влади у галузі забезпечення зовнішньополітичної підтримки України (68%), допомоги біженцям (63%), забезпечення обороноспроможності (62%).

Відносна більшість респондентів вважає, що влада добре справляється з боротьбою із злочинністю та забезпеченням охорони правопорядку (45%), а також з допомогою вразливим групам населення (44,5%).

При цьому більшість опитаних (51%) негативно оцінює те, як влада справляється із забезпеченням соціальної справедливості.

Читайте також: Енергосистема попри масовану атаку стабільна, відключення не плануються - Шмигаль

На думку 46% респондентів, влада погано справляється із забезпеченням роботи економіки у воєнний час та з відновленням житлового фонду (40%).

Опитування проводилося соціологічною службою Центру Разумкова з 19 по 25 січня 2024 року в межах Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. 

Опитування методом face-to-face проводилося лише на тих територіях, що контролюються урядом України та на яких не ведуться бойові дії.

Було опитано 2000 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-