Шмигаль - про новий транш від МВФ: Україна виконала всі поставлені «маяки»

Шмигаль - про новий транш від МВФ: Україна виконала всі поставлені «маяки»

Укрінформ
Виконавча рада МВФ затвердила другий перегляд програми EFF для України. Це відкриває шлях до отримання чергового траншу в розмірі 900 млн доларів.

Про це написав у Телеграмі Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, передає Укрінформ.

«У Фонді відзначили наші досягнення в реалізації програми та реформ, попри повномасштабну війну. Україна виконала всі поставлені «маяки», зокрема законодавчі ініціативи щодо вдосконалення Бюджетного кодексу, посилення податкової політики, антикорупційні заходи тощо», - зазначив він.

Глава уряду нагадав, що програма в межах Механізму розширеного фінансування для України загалом передбачає виділення 15,6 млрд доларів впродовж 4 років для підтримки економічної стабільності та відновлення нашої держави.

«Дякую МВФ та українській команді за скоординовану та послідовну роботу задля зміцнення та розвитку України», - наголосив Шмигаль.

Читайте також: МВФ схвалив наступний транш для України в розмірі $900 мільйонів

Своєю чергою міністр фінансів Сергій Марченко відзначив, що команди уряду України, НБУ та МВФ провели величезну роботу для досягнення успішного другого перегляду програми EFF.

«Завдяки злагодженій співпраці Україна виконала всі умови для продовження програми та отримання фінансування від Фонду в розмірі близько 900 млн доларів США», - написав він.

Окрім фінансової допомоги та сприяння у мобілізації фінансових ресурсів від інших донорів, результатом програми є впровадження важливих політик для посилення конкурентоспроможності економіки України.

«Після другого перегляду ми продовжуємо працювати над імплементацією визначених реформ для забезпечення фінансової стабільності, довгострокового зростання, зміцнення державного управління та повноцінної євроінтеграції України», - підсумував очільник Мінфіну.

Читайте також: Зеленський у США зустрінеться з членами Конгресу та главою МВФ - Bloomberg

Як повідомляв Укрінформ, Рада виконавчих директорів МВФ 31 березня 2023 року затвердила чотирирічну програму в рамках Механізму розширеного фінансування (EFF) для України у розмірі 15,6 млрд доларів.

10 листопада Шмигаль повідомив про досягнення домовленості з МВФ на рівні персоналу про другий перегляд програми EFF, що уможливить виділення вже третього траншу для України за програмою фонду.

7 грудня директор Департаменту з питань комунікацій фонду Джулія Козак заявила, що Виконавча рада МВФ планує зібратися 11 грудня для обговорення питань другого перегляду програми EFF для України, що відкриє можливість для отримання наступного траншу для української економіки.

Фото: Денис Шмигаль, Телеграм

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-