Київстар з 2022 року підключив до 4G-зв'язку 3960 населених пунктів

Київстар з 2022 року підключив до 4G-зв'язку 3960 населених пунктів

Укрінформ
Швидкісний мобільний інтернет від телеком-оператора "Київстар" на сьогодні доступний для майже 95% населення на підконтрольній Україні території.

Про це Укрінформу повідомили в пресслужбі компанії.

Головним інфраструктурним завданням" Київстару" є посилення стійкості телеком мережі та будівництво покриття 4G-зв'язку. Так, з лютого 2022 року і по сьогодні територія охоплення мережі 4G збільшилась майже на 4 тисячі населених пунктів. Для цього телеком оператор збудував 1400 нових базових станцій 4G і оновив діюче обладнання на 12 тисячах базових станцій. 

"Завдяки оновленням телеком оператору вдалося розширити територію радіопокриття, збільшити швидкість інтернету і стабільність роботи обладнання навіть в умовах високих навантажень на мережу", - наголосили в компанії. 

Крім того, Київстар активно будує радіопокриття 4G-зв'язку для автомобільних трас національного і міжнародного значення. Цей проєкт компанія розпочала в січні 2022 року, і менш ніж за рік забезпечила стійким 4G зв'язком 7 тисяч кілометрів міжнародних автодоріг і понад 5 тис. км автодоріг національного значення. Зокрема, автотраси Київ-Львів, Київ-Чоп, Одеса-Кишинів мають 4G покриття майже на всій протяжності шляху.

У компанії зауважили, що завдяки розвитку 4G, абоненти стали більше користуватись мобільним інтернетом. З 2022 року використання обсягів інтернету збільшилось на 54% на абонента, а кількість клієнтів, які користуються 4G-зв`язком, зросла на 13,5%.

За останні 21 місяців інвестиції "Київстар" у розвиток і відбудову телеком інфраструктури перевищили 9,7 млрд грн, а швидкісний мобільний інтернет доступний для 94,7% населення на підконтрольній Україні території, де відновлено роботу мобільних мереж. 

Читайте також: Київстар та Amazon Web Services підписали меморандум про співпрацю

Український телеком-оператор "Київстар" у найближчі три роки планує інвестувати в Україні 600 млн доларів США для відбудови інфраструктури в деокупованих населених пунктах, і розвитку нових технологій зв'язку.

Київстар – найбільший український оператор електронних комунікацій, що станом на вересень 2023 року обслуговував понад 24 млн абонентів мобільного зв’язку та понад 1 млн абонентів «Домашнього інтернету». Компанія надає послуги з використанням широкого спектру мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G, Big Data, Cloud solutions, сервіси для кіберзахисту, цифрове ТБ та ін. Від початку повномасштабної війни компанія виділила понад 1,4 млрд грн допомоги на гуманітарні потреби ЗСУ, суспільства, абонентів. Єдиний акціонер Київстару – міжнародна Група VEON. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-