Міненерго планує використовувати платформу AidEnergy для розподілу міжнародної допомоги

Міненерго планує використовувати платформу AidEnergy для розподілу міжнародної допомоги

Укрінформ
Цифрова платформа AidEnergy стане ефективним інструментом для залучення та використання міжнародної гуманітарної допомоги в енергетичному секторі.

Як передає Укрінформ, про це заявив заступник міністра енергетики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Фарід Сафаров, повідомляє Міністерство енергетики.

«Для нас важливо забезпечити максимальну відкритість та прозорість процесу отримання, розподілу та використання допомоги, що надається донорами. Це ключова мета розробки AidEnergy, і ми раді, що наші міжнародні партнери схвалили цей інструмент», - наголосив Сафаров.

За його словами, платформа забезпечує автоматизацію процесів відбору та розподілу, підвищує прозорість та дозволяє оптимізувати комунікацію з донорами, а також забезпечити гнучку взаємодію з усіма постраждалими від ворожих атак підприємствами ПЕК.

«Енергетичні компанії вже розпочали тестування AidEnergy, результати якого демонструють успішність реалізації цього інструменту», – додали в міністерстві.

Читайте також: Україна отримала допомогу для енергосектору з 30 країн – Галущенко

Як повідомлялося, онлайн-платформу AidEnergy Міненерго розроблено за підтримки Мультидонорського рахунку ЄБРР для стабілізації та сталого розвитку в Україні (MDA) у співпраці з Офісом Реформ Кабінету Міністрів України та аналітичним центром DiXi Group.

Фото: Міненерго

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-