ЄБРР надасть Укрзалізниці €98,5 мільйона на підтримку ліквідності

ЄБРР надасть Укрзалізниці €98,5 мільйона на підтримку ліквідності

Укрінформ
Європейський банк реконструкції та розвитку додатково спрямує 98,5 млн євро на підтримку ліквідності «Укрзалізниці» за проєктом «Електрифікація залізничного напрямку Долинська – Миколаїв – Колосівка».

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Міністерства фінансів України.

Зазначається, що частина кредиту ЄБРР в обсязі 98,5 млн євро буде спрямована на забезпечення ліквідності для фінансування критично важливих потреб Укрзалізниці.

Відповідні зміни до гарантійної угоди проєкту електрифікації української залізниці «Електрифікація залізничного напрямку Долинська – Миколаїв – Колосівка», 1 вересня підписали міністр фінансів України Сергій Марченко та директор ЄБРР в країнах Східної Європи та Кавказу Маттео Патроне.

Читайте також: ЄБРР спрямує €97 мільйонів кредиту на підтримку стійкості роботи Укренерго

Окрім того, голова правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишин та Маттео Патроне підписали угоду про внесення змін до угоди про надання позики в рамках проєкту.

Перепрофільована частина кредиту ЄБРР буде забезпечена гарантією уряду Франції або іншої країни G7.

Як повідомляв Укрінформ, ЄБРР у червні 2022 року підписав зміни до угод в рамках проєкту електрифікації української залізниці, згідно з якими 50 млн євро було спрямовано на підтримку ліквідності АТ «Укрзалізниця» (загальний обсяг кредиту ЄБРР на ліквідність Укрзалізниці – 148,5 млн євро).

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-