Україна має неймовірний потенціал в «оборонці» – гендиректор «Української бронетехніки»

Україна має неймовірний потенціал в «оборонці» – гендиректор «Української бронетехніки»

Укрінформ
Україна має неймовірний потенціал в оборонно-промисловому комплексі, але на момент повномасштабного вторгнення рф підприємства ОПК були завантажені в середньому на 50%, а з деяких видів техніки цей відсоток іще менший.

Про це в інтерв’ю Укрінформу розповів генеральний директор приватного підприємства КВП «Українська бронетехніка» Владислав Бельбас.

«Для того, щоб використовувати цей потенціал на повну, держава вже зараз мала б визначити пріоритети: релокація підприємств із зон ризику на безпечні території, модернізація та налагодження максимально швидкого серійного виробництва всієї продукції, яку можуть виробляти в країні», - вважає він.

На думку Бельбаса, наразі необхідно змінювати умови і правила – у воєнний час не повинен проводитися тендер, не має стояти довгий вибір, який український безпілотник купити. Гендиректор переконаний, що їх потрібно замовляти всі, і виробляти всі.

«І це була б правильна державна політика. А не так, як сьогодні – ми почекаємо, що отримаємо по ленд-лізу, а ви тут собі поки виживайте як хочете. Доки держава чекає – частина виробників не виживе», - сказав гендиректор КВП «Українська бронетехніка».

Читайте також: Якщо не буде лендлізу, то не буде українського ОПК – гендиректор «Української бронетехніки»

Як повідомив Укрінформ, від початку повномасштабного вторгнення російської федерації Збройні сили України отримали до пів сотні безпілотних літальних апаратів «Байрактар», у планах Міністерства оборони – закупити ще десятки таких безпілотників.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-