ОПК

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

19 липня 2024


Британія надасть Україні кредитну підтримку на оборонне виробництво - підписали угоду

Міністри оборони України та Великої Британії Рустем Умєров і Джон Гілі в присутності Президента Володимира Зеленського підписали Угоду між урядами країн щодо офіційної кредитної підтримки в розвитку оборонних спроможностей України.

16 липня 2024


ОПК почав інтеграцію в оборонні структури США та НАТО - Мінстратегпром

Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишін підбив підсумки поїздки до США, де українська делегація взяла участь у саміті НАТО та провела низку двосторонніх зустрічей з американськими компаніями у сфері ОПК.

11 липня 2024


Нацбанк змінив строки розрахунків для експорту й імпорту товарів ОПК та агропродукції

Національний банк України переглянув граничні строки розрахунків за операціями з імпорту для товарів військового і подвійного використання та обладнання, а також за операціями з експорту деяких видів аграрної продукції.

09 липня 2024

14 червня 2024


Міноборони допустило до експлуатації вже понад 100 нових зразків боєприпасів

Міністерство оборони України від початку широкомасштабного вторгнення Росії кодифікувало і допустило до експлуатації у Силах оборони понад 100 зразків боєприпасів різних типів, майже половину з них - від початку 2024 року.

07 червня 2024


Уряд розширив можливості для бронювання працівників ОПК та енергетики

Кабінет Міністрів вніс зміни до постанови №76, згідно з якими працівники підприємств оборонно-промислового комплексу та енергетики зможуть бронювати до 100% працівників. Також запроваджується бронювання через портал "Дія".

23 травня 2024


Битва за Україну. День вісімсот двадцятий

На Харківщині російський наступ зупинено: Ворог зав'яз в боях і вимушений перекидати резерви з інших ділянок. Військові підприємства у Татарстані атаковано дронами ГУР

17 травня 2024

11 травня 2024


Цьогоріч Міноборони дозволило експлуатацію 9 бойових роботів українського виробництва

Із початку року фахівці Міністерства оборони кодифікували і допустили до експлуатації в Силах оборони України девʼять наземних роботизованих комплексів вітчизняного виробництва.

10 травня 2024

09 травня 2024

07 травня 2024

06 травня 2024

03 травня 2024

01 травня 2024

30 квітня 2024

29 квітня 2024


Блінкен - Китаю: Поліпшувати відносини з ЄС та одночасно підтримувати Росію не вийде

Державний секретар США Ентоні Блінкен заявив, що Китай не може "мати і те, і інше", прагнучи до поліпшення відносин з країнами ЄС та одночасно поставляючи товари, які створюють "найбільший виклик європейській безпеці з часів закінчення Холодної війни".

27 квітня 2024


Військовий експерт - про удари по РФ: Домовленості й далі працюють, але український ОПК теж

Україна дотримується домовленостей із західними партнерами щодо незастосування їхньої зброї по території РФ, але український ОПК теж працює і виготовляє продукцію, яка стає в нагоді для таких ударів.

25 квітня 2024


Президент: Працюємо з партнерами над інвестиціями у виробництво зброї та техніки в Україні

Оборонно-промисловий комплекс України за деякими напрямами може виробляти значно більше, ніж держава має на це власних коштів, тож влада працює над залученням іноземних інвестицій.

24 квітня 2024


Засоби індивідуального захисту для ЗСУ: Міноборони обговорило постачання з норвезькою компанією

Керівник Департаменту політики закупівель Міністерства оборони Гліб Канєвський і представники норвезької NFM Group обговорили постачання продукції компанії, зокрема засобів індивідуального захисту для Збройних сил України.

19 квітня 2024


У G7 пригрозили санкціями компаніям із третіх країн за допомогу Росії

Країни Заходу запровадять додаткові санкції проти компаній і осіб у третіх країнах, які допомагають Росії придбати обладнання, що сприяє російському виробництву зброї чи її військово-промисловому розвитку.

18 квітня 2024

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-