Нацбанк збільшив граничні строки розрахунків за експортно-імпортними операціями до 120 днів

Нацбанк збільшив граничні строки розрахунків за експортно-імпортними операціями до 120 днів

Укрінформ
Національний банк України із 8 червня 2022 року збільшує граничні строки розрахунків за експортно-імпортними операціями з 90 до 120 календарних днів.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба НБУ.

Зазначається, що рішення збільшити граничні строки розрахунків за експортно-імпортними операціями з 90 до 120 календарних днів спрямоване розширити можливості експорту та імпорту товарів українським бізнесом в умовах порушення ланцюгів постачання через війну.

Нові вимоги застосовуватимуться до операцій резидентів з експорту та імпорту товарів, здійснених із 5 квітня 2022 року. Для операцій, що проводилися до відповідної дати, граничні строки розрахунків становлять 365 днів.

Зміни внесені постановою правління Національного банку України від 7 червня 2022 року № 113 «Про внесення змін до постанови Правління Національного банку України від 24 лютого 2022 року № 18», яка набирає чинності з 8 червня.

Читайте також: Нацбанк фіксує зростання кількості вкладників у військові облігації

Як повідомлялось, Національний банк 4 квітня 2022 року з метою запобігання виведенню капіталу за кордон тимчасово скоротив граничні строки розрахунків за експортно-імпортними операціями, здійсненими з 5 квітня 2022 року, з 365 до 90 календарних днів.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-