Крадіжку видно з космосу: росія вантажить українське зерно на кораблі в Криму

Крадіжку видно з космосу: росія вантажить українське зерно на кораблі в Криму

Фото
Укрінформ
Супутникові знімки компанії Maxar Technologies зафіксували завантаження українського зерна на російські судна в порту тимчасово окупованого Севастополя.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє CNN.

Зазначається, що на нових знімках, датованих 19 і 21 травня, зафіксовано судна «Матрос Позинич» і «Матрос Кошка», пришвартовані біля споруд, схожих на зернове сховище, і зерно, що сиплеться зі стрічки у відкритий трюм.

За даними сайту відстеження суден MarineTraffic.com, обидва судна вийшли з порту: «Матрос Позинич», який пливе Егейським морем, повідомив, що прямує до Бейрута (Ліван), а «Матрос Кошка» все ще перебуває у Чорному морі.

Видання зазнача, що на початку цього місяця «Матрос Позинич» здійснив подібну місію: завантажив зерно та вийшов із Чорного моря в Середземне. Спочатку судно прямувало до Єгипту, але після попередження українських офіційних осіб його повернули з Олександрії. Судну також було заборонено в'їзд до Бейрута, і воно зрештою пришвартувалося в Латакії в Сирії.

Як повідомляв Укрінформ, Президент України Володимир Зеленський під час онлайн-спілкування в Українському домі в Давосі заявив, що бізнесова й політична еліта світу має докласти зусиль, щоб не допустити голоду в деяких країнах і вивезти заблоковані 22 млн тонн зерна з України.

Раніше Україна запропонувала створити міжнародну організацію відповідальних експортерів продовольства задля уникнення голоду в багатьох країнах.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-