Укрзалізниця фіксує зростання вантажних перевезень

Укрзалізниця фіксує зростання вантажних перевезень

Укрінформ
АТ "Укрзалізниця" фіксує поступове зростання вантажних перевезень: у перші дні війни залізниця перевозила 150 тис. тонн на добу, від початку травня - 300-310 тис. тонн.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба компанії.

"До війни Укрзалізниця вантажила в середньому 700 тис. тонн вантажів на добу. У перші дні війни цей показник впав до 150 тис. тонн. Уже в березні вдалося щодоби вантажити 250 тис. тонн, у квітні — 295 тис. тонн, а від початку травня — 300-310 тис. тонн", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що найбільше зростання фіксується у перевезенні зерна — плюс 86%. Крім того, удвічі зросли показники перевезень будівельних матеріалів. При цьому Укрзалізниця докладає максимум зусиль, щоб переорієнтувати експорт до ЄС та Бессарабії.

Читайте також: Україна розширює можливості експорту та інтеграцію у європейські проєкти - Прем'єр

"Українська залізниця готова до переорієнтації перевезень з портів півдня України до західних переходів з країнами ЄС. На жаль, сусідні країни не були готові до таких обсягів, але робота триває, й обсяги будуть збільшуватися", — прокоментував голова правління компанії Олександр Камишін.

Як повідомлялося, акціонерне товариство "Укрзалізниця" у квітні перевезло близько 3,5 млн тонн вантажів через західні кордони.

Читайте також: Європа має спростити в’їзд українським вантажівкам із зерномМарченко

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-