Шмигаль розповів про два виміри плану відновлення України

Шмигаль розповів про два виміри плану відновлення України

Відео
Укрінформ
План відновлення України матиме два виміри: регіональний та параметричний.

Про це сказав Прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду, передає Укрінформ.

"Повертаючись до Плану відновлення, варто зазначити, що він матиме два виміри: регіональний та параметричний. Регіональний — це коли країни-партнери або міста-побратими, або корпорації допомагають у відновленні конкретного українського міста чи регіону. Наприклад, Данія погодилася допомагати із відновленням Миколаєва. Італійське Бергамо - із відновленням Бучі. Параметричний підхід — це програма Національної ради з відновлення, яка напрацьовує параметри відбудови та трансформації кожного сектору економіки. Це нові підходи й нові політики. Сучасні та європейські", - сказав Шмигаль.

За його словами, метою є не просто відбудувати зруйноване, а побудувати сучасну європейську цивілізовану, розвинену державу.

Він зазначив, що поки росіяни марять минулим, українці думають про майбутнє, і вже зараз формують візію для нової України. "Саме тому для нашого уряду так важливо вже зараз сформувати план відновлення та трансформації нашої держави", - додав Шмигаль.

Читайте також: Уряд запускає платформу для збору коштів на підтримку України

Як повідомляв Укрінформ, Кабінет Міністрів за дорученням Президента України Володимира Зеленського готує План відновлення країни.

За попередніми оцінками, повномасштабне відновлення України після війни коштуватиме близько 600 млрд доларів.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-