Україна отримала €495 мільйонів грантових коштів від Світового банку

Україна отримала €495 мільйонів грантових коштів від Світового банку

Укрінформ
Україна отримала 495 мільйонів євро грантових коштів з Цільового фонду Світового банку в рамках Програми Другої позики на політику розвитку у сфері економічного відновлення

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Міністерства фінансів.

«До України надійшла ще одна частина грантових коштів у розмірі 495 млн євро. Кошти було надано з Цільового фонду донорів Світового банку в рамках Програми Другої позики на політику розвитку у сфері економічного відновлення України», - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що даний грант наданий Україні у рамках перших змін до Угоди про грант Цільового фонду донорів. Відповідно до цього, до державного бюджету надійшли кошти від США (близько 463 млн євро), Норвегії (близько 20,5 млн євро) та Австрії (близько 10 млн євро).

Читайте також: Світовий банк надасть рекордну фінпідтримку країнам, що потерпають через війну рф проти України

Гроші будуть спрямовані на забезпечення першочергових соціальних, гуманітарних видатків, видатків на охорону здоров’я та підтримки внутрішньо переміщених осіб.

Як повідомлялось, Україна отримає від Японії кредит на суму $100 млн на політику розвитку у сфері надзвичайного економічного відновлення та грант $2,3 млн на зміцнення системи охорони здоров'я та медицини.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-